start | oferta | o nas | współpraca | xfashion | kontakt

Firma "Mysia" powstała w 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie, wnikliwa obserwacja szybko zmieniającego się rynku, profesjonalizm oraz szczególna dbałość o każdego klienta zagwarantowały nam wysoką pozycję lidera w branży odzieży dziecięcej.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom ubranka dla dzieci najwyższej jakości oraz najbardziej modny towar, w sposób jaki od nas oczekują.

Z naszej strony zapewniamy najwyższą oraz najszybszą jakość obsługi, a przy tym maximum wygody oraz bardzo atrakcyjne ceny naszej odzieży dziecięcej.

Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dynamiczny rozwój naszej firmy to atuty, które dały Mysi znakomitą przewagę konkurencyjną na arenie firm z branży odzieży dla dzieci.

Dla naszych klientów sprowadzamy ubranka dla dzieci z krajów europejskich jak i azjatyckich, gdzie zlecana jest produkcja wybranych wzorów. W ten sposób tworzone są dla naszej firmy oryginalne i najbardziej aktualne z trendem mody kolekcje ubranek dla dzieci.

Najważniejszą naszą ideą, która daje nam przewagę nad konkurencją jest to, że kolekcje naszej odzieży dziecięcej zawsze pokrywają się z modą młodzieżową co daje nam i naszym klientom pewność trafienia z towarem w sezon.

Wszystkich potencjalnych klientów zapraszamy do wspólnego biznesu.

 

Odzież dziecięca
ubranka dla dzieci

Mysia to kolorowa odzież dziecięca, która przypadnie do gustu najmłodszym miłośnikom mody. Oferowana odzież dla dzieci i ubrania dziecięce są najwyższej jakości, szyte według najnowszych trendów z najlepszych materiałów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.