start | oferta | o nas | współpraca | xfashion | kontakt

W tym roku firma Mysia przystąpiła do projektu xFashion. Projekt xFashion – to jest unikatowy projekt obejmujący regione  wschodnio-europejskie. Stworzony specjalnie dla tych ludzi, którzy hurtowo zajmują się  zakupem odzieży, obuwia i akcesoriów.
Katalog xFashion jest pierwszą realizacją projektu, gdzie zostały przedstawione moduły sprzedawców hurtowych z Polski, Niemiec, Litwy i Chin, z różnym asortymentem towarów: odzież damska i męska, odzież dziecięca, bielizna, obuwie, futra, biżuteria.  Wysoka efektywność dystrybucji katalogu jest wynikiem tego, że wydanie jest  przeznaczone dla określonej grupy odbiorców i rozpowrzechnienia się w największych miastach Białorusi oraz Moskwie. To jest doskonałe rozwiązanie dla reklamy wiezerunkowej: zapoznać klienta ze swoją marką!
Drugą realizacją projektu jest strona xFashion:  placówka handlu hurtowego odzieżą. Tutaj przedstawione konkretne propozycje sprzedawców z Polski, Niemiec, Chin. Strona działa na zasadzie sklepu internetowego. Gdzie można zobaczyć konkretne oferty, zrobić przedzamówienie i wysłać do sprzedawców zapytanie. Codzienie na stronie ludzie składają  zamówienia z różnych krajów byłego związku radzieckiego (Białoruś, Ukraina, Rosja i inne) Oprócz tego, w wersji online można zamówić prenumeratę na następne wydanie katalogu i pobrać aktualne wydania w wersji elektronicznej.
Chcemy maksymalnie ułatwić komunikację międzynarodową: dlatego  nasza strona ma 4 wersje językowe: rosyjską, angielską, niemiecką i polską.  Jeżeli jedna ze stron ma problemy z porozumieniem się, nasz zespół wesprze Państwa w tłumaczeniu wiadomości.

 

Projekt xFashion

Mysia to kolorowa odzież dziecięca, która przypadnie do gustu najmłodszym miłośnikom mody. Oferowana odzież dla dzieci i ubrania dziecięce są najwyższej jakości, szyte według najnowszych trendów z najlepszych materiałów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.